Servis Prensiplerimiz | 0422 221 64 78

Malatya Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize birçok avantajlarımız ile hizmet vermekte ve her geçen gün başarı çıtamızı siz değerli müşterilemiz sayesinde yükseltmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Malatya'da tüm marka klimalara servis hizmeti sağlarken müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket eder %100 müşteri memnuniyetini hedefleriz.

Özel Servis

Klimanız mı arızalandı ? Servis Merkezimiz gelişmiş çağrı merkezi hizmetleri ile müşterilerine 7/24 servis kaydı oluşturabilmektedir.

Randevulu Servis

Malatya'da sunduğumuz hizmetler çerçevesinde müşterilerimize randevulu servis seçeneği sağlıyor müşterilerimizin talep ettiği aralıklarda servis hizmeti sunuyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Kurulduğumuz günden bu yana misyon ve vizyonlarımız gereği müşterilerimize uygun fiyat ile kaliteyi tek çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz.

1 Yıl Garanti !

Bizler sunduğumuz hizmet gereği onardığımız tüm cihazlara 1 Yıl Garantili Servis Hizmeti sunmaktayız.Detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Malatya'da gelişmiş altyapı kadrosu ile müşterilerine servis hizmeti sunan uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize servis hizmeti sunmaktayız.

Malatya Klima Servisi | Telefonu 0422 221 64 78

Merhabalar web sayfamıza hoşgeldiniz.Bizler online platform üzerinden Malatya bölgesinde klimalarında sorun yaşayan müşterilerimize teknik destek sunmak amacıyla web sayfamız üzerinden destek hizmeti sağlamaktayız.Yıllardır sektörün içinde olan ve özel servis statüsünde birçok klima markasında Malatya'da klima tamiri,klima bakımı,klima montajı,klima demontajı (sökümü) işlemlerini yerine getiren firmamız alanında uzman kadrosuyla bugün yılların verdiği birikimle çalışmalarına devam etmektedir.Şüphesiz Klima Servis Hizmetinde en önemli faktörlerden biri müşterinize en iyi derecelerde ve olanaklarda servis hizmeti sunmak ve aynı zamanda müşterinizi uygun fiyat çatısı altında buluşturmak.Bu sebeple her gün sadece teknik bilgisini geliştiren altyapısı güçlü ustalarıyla Malatya'da var olan servisimiz müşterilerine sadece teknik bilgi veya destek değil aynı zamanda memnuniyeti de ulaştırmayı hedeflemektedir.Peki bunun için neler yaptığımızı öğrenmek ister misiniz ?

 • Her geçen gün altyapımızı güçlendirerek güleryüzlü kadromuzu genişletmekteyiz.
 • Malatya'da daha fazla bölgeye servis hizmeti sunabilmek amacıyla servis ağımızı genişletmekte donanımlı servis araçlarımızı Malatya'nın dört bir yanına ulaştırmaktayız.
 • Çağrı merkezlerimizi inovasyonlarla geliştirerek 7/24 servis kaydı oluşturabilecek ve teknik destek sunabilecek statüye getirmekteyiz.
 • Özel Servis statüsünde sizlere bilinen servis hizmetlerinin üstünde daha nitelikli ve uzman bir şekilde servis hizmeti sunabilmek için çalışmalarımızı genişleterek servis hizmetlerimizi sunmaktayız.
 • Klimalar Hakkında | Klimalarda Enerji Verimliliği

  Sizce hayatımızda serinletme ve ısınma ihtiyacımızı gideren klimalar hakkında yeterli bilgiye sahip miyiz ? İsterseniz sizlere Malatya Klima Servisi olarak Klimalar hakkında birkaç detay sunalım.Öncelikle gelişen global dünyada çağımızın en önemli faktörlerinden ve dikkat edilen noktalarından biri az enerji kullanarak çeşitli şekillerde verimlilik sağlamaktadır.Sebebi gelişen dünyamızın doğal kaynaklara geçmişimizden daha fazla ihtiyacı olmasından ötürüdür.Peki burada klimalar nasıl bir rol oynamaktadır ? Öncelikle klimaların yegane görevi kapalı bir ortamı normal koşullarda serinletmek veya ısıtmaktadır.Bir diğer görevi ise yaz aylarında evimizdeki nem oranını normal koşullara çekmektir.Aslında bakıldığında klimaların üstlendiği görevlerin çokta basit sayılamayacağı ve biz tüketiciler için biraz külfetli olacağı göz önüne gelmektedir.Lakin klimalar sanıldığının aksine yaptığı işlemlerle kullandığı enerji tüketimini ters orantılı olarak lehimize dengelemiştir.Yani elektrik tüketimini oldukça az kullanmış (belirli koşullarda kullanıldığı takdirde) ve serinletme ısınma gibi işlemleri layıkı ile yerine getirebilmiştir.Bu sebeplerdir ki insanlar tarafından tercih edilmiş günümüzde kullanımı artmıştır.

  Malatya'da Klima Servisi | Klima Bakımı-Tamiri-Montajı

  Klima çeşitli verimliliği ve avantajları ile kullanıcılar tarafından her daim tercih edilen teknolojik ürünler arasındadır.Gerek sunduğu enerji verimliliği ile gerek sunduğu teknolojik imkanlar sebebi ile dünyada en çok satılan teknolojik ürünler kapsamında da yer almaktadır.Bu sebeple Malatya bölgesinde çoğunlukla yaz aylarında kullanılan Klimalar biz tüketicilerin serinletme ihtiyaçlarınıda gidermektedir.Duruma göre ve ihtiyaca göre ısınma ihtiyacımızı da karşılayan Klimalar sayesinde bugün odalarımızın ısılarını normal koşullarda sağlayabilmekteyiz.İşte biz Malatya Klima Servisi olarak Malatya'da sizlerin klimanızda meydana gelen arızaları gidermek ve en kısa sürede teknik destek sunabilmek amacı ile varız.Bizler Malatya Klima Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana birçok markaya teknik destek hizmeti sağlamaktayız.Aynı zamanda klimalarınızın periyodik bakımını yaparak oluşabilecek arızaları bertaraf etmekteyiz.Aynı zamanda her geçen gün servis seçeneklerimizi genişleterek servis hizmetleri sağlamaktayız.Örnek verirsek Malatya'da her geçen gün servis ağımızı genişleterek donanımlı araçlarımızla aynı gün servis hizmeti sunmaktayız. Çeşitli zaman aralıklarında belirli koşullarda klima bakım kampanyaları hazırlamakta ve müşterilerimize uygun fiyat çatısı altında kaliteli servis hizmeti sunmaktayız.Eğer sizlerde Malatya'nın herhangi bir bölgesinde ikamet ediyor ve servis talep etmek istiyorsanız biz Malatya Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her daim çağrılarını bekliyor olacağız.

  Malatya Klima Servisi | Malatya Klima Tamiri

  Klimalar bireysel kullanımlara veya iş yerlerinde toplumsal kullanımlara yönelik ısıtma kaynaklarıdırlar.Hafif ve az yer kaplamaları nedeniyle tercih edilen klimalar bugün sayıları ortalama her evde 1 tane olmak koşuluyla artmıştır.Genellikle iş yerlerinde ve alışveriş merkezlerinde daha sık kullanılan klimalar bugün kullanıcılarının ısınma ihtiyaçlarını yerine getirmektedirler.Dış ünite ve iç ünite gibi ekipmanlara sahip olan cihazlar bu ekipmanlar sayesinde hane veya işyerinde ısınma ihtiyacı , ve serinleme ihtiyacını karşılarlar.Birçok avanatjıda içinde barındıran Klimalar bugün zamana nazaran daha çok alanı ısıtabilmekte , kullanıcıya bireysel ısınma hakkı sunabilmekte ve ekonomik çözümlerle kullandığınız kadar ödeme yapmanızı sağlamaktadır.Çalışma ilkesi bulunduğu alanın ısı enerjisini absorbe ederek dışarı verir.Bunun karşılığında ise çalıştığı alanın içindeki havayı daha da soğuk hava ile değiştirerek bu çalışma alanın daha serin olmasını sağlar.Soğutma işlemi için klimalar; ısı transferi, sıvıların gaz değişimi ve sıvıların kaynama noktalarının basınç ile değişmesi gibi ilkeleri kullanan bu cihazlar aynı zamanda güvenlik kapsamındada serinlemede muadillerine takriben daha avantajlıdır.Klimalarınızın çalışma yoğunluğuna bağlı olarak belirli zaman aralıklarında kombi bakımlarınıda yaptırmayı unutmamalısınız.Çünkü klimalarınızın belirli zaman aralıklarında bakıma ihtiyaç duyabilirler.Bunun için detaylı bilgiyi servisimizin çağrı merkezinden sağlayabilirsiniz.

  Malatya Klima Servisi Telefon Numarası Nedir ?

  Malatya için yerel telefon numarası olan 0422 221 64 78 numaralı hattımızdan Malatya Klima Servisleri ile iletişime geçebilir ilçeniz için aynı gün uzman ekipler eşliğinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.Bizler gelişen servis tecrübelerimiz ve orijinal parça garantimiz ile her daim siz değerli müşterilerimizin çağrılarını bekliyor olacağız.

  Malatya Klima Servisi Hakkında 0422 221 64 78

  Aşağıdaki Platformdan Malatya Klima Servisi Hakkında İstatiksel Bilgiler Edinebilir Dilerseniz Cihazınız İçin Servis Talep Edebilirsiniz.

  Günlük Servis Kapasitesi

  96%

  Hizmet Verdiğimiz Markalar

  98%

  Servis Bölgeleri

  100%

  Olumlu Müşteri Görüşleri

  96%

  Sık Sorulan Sorular 0422 221 64 78

  Malatya Teknik Servisi

  Malatya Klima Servisi | 0422 221 64 78

  Malatya Klima Servisi olarak Malatya'da tüm ilçelere 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız.

  Malatya Klima Servisi olarak tüm markalara teknik destek olanağı sağlamaktayız.
  Malatya Klima Servisi'ni dilerseniz sizin belirlediğiniz 2 saat aralığında talep edebilir bu sayede müsait olduğunuz zamana servis kaydı yaptırabilirsiniz.
  Malatya Klima Servisi'ni arayıp çağrı merkezi üzerinden servis kaydı oluşturduktan sonra istediğiniz saaten en geç 2 saat içersinde teknik saha elemanları hanenize veya işyerinize intikal eder ve sizi konu hakkında bilgilendirir.
  Malatya Servis İstasyonu

  Cihazlar'da Arıza Tespiti

  Malatya Klima Servisi olarak çağrı merkezimizi arayıp servis kaydı oluşturduktan kısa bir süre sonra saha elemanları cihazınızı konu kapsamında incelemek için evinize veya işyerinize intikal eder.Cihazınızdaki arıza sebebi ve nedenleri incelir ve bu konu hakkında tam kanıya varıldıktan sonra arıza hakkında size bilgilendirme yapılır ve böylelikle arıza tespiti süreci tamamlanmış olur.

  Malatya Buzdolabı Servisi

  Malatya Buzdolabı Servisi

  Malatya Klima Servisi olarak barındırdığımız Profesyonel ekipimiz ile tüm Malatya'da 7/24 teknik destek olanağı sağlayarak cihazlarda oluşabilecek arızaları Uygun Fiyat ve Kalite Çatısı Altında gidermekteyiz.

  Malatya Klima Servisi cihazlarınızı daha uzun süre kullandırmayı daima misyonlarında ve vizyonlarında hedef edinmiş geri dönüşüm tasarrufu adı altında cihazların bakıma önem vermiş ve cihazlarınızın periyodik bakımlarını Profesyonel ekibi ile gerçekleştirmiştir.Eğer sizde cihazınızın bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve Malatya Altus Klima Servisi'ni talep etmek istiyorsanız "0422 221 64 78" yi arayabilirsiniz.

  Malatya Klima Servisi Profesyonel ekibi ile cihazlarınızda montaj işlemini tüm Malatya'da tüm markalarda gerçekleştirmekte Uygun Fiyat Ve Kaliteyi tek çatı altında buluşturmaktadır.Not:Garantili Cihazların Montajı Servisimiz Tarafından Yapılmamaktadır

  Malatya Klima Servisi Kurulduğu günden bu yana her tür platformda servis sistemini sürdürmektedir.Demontaj işlemindede Profesyonel ekip ile hizmet sunan Malatya Klima Servisi tüm ürünlerde demontaj (söküm) işlemini gerçekleştirmektedir.Bunun için size bir telefon kadar uzak olan çağrı merkezimiz 0422 221 64 78'yi arayabilir buradan destek alarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Servis İstasyonu Müşteri

  İş Yerimizdeki Klimamız Durmadan Arıza Kodu Veriyor İdi.Çağrı Merkezini Aradığımda Çok Yardımcı Oldular Teşekkürler Üstün Hizmetlerinizden Dolayı

  - Ramazan Bey/ Esnaf
  Servis İstasyonu Müşteri

  Evimdeki Makinam Su Akıtıyordu Kısa Sürede Sorunu Halledip Üstelik 1 Yıl Garanti Verdiler.Gelen Teknik Servis Elemanları Çok İlgili İdiler.Teşekkür Ederiz.

  -Nazlı Hanım / Ev Hanımı

  Malatya Klima Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

  Malatya Klima Servisi vizyonları ve misyonlarında siz değerli müşterilerine ulaşmayı hedeflemekte ve sunduğu hizmetler dolayısı ile her daim adından söz ettirmektedir.Genel merkezi Malatya olan ve özel servis statüsünde çalışan firmamız siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için Profesyonel ve son teknoloji hizmetlerini barındıran Malatya Servisi Çağrı Merkezini kurmuş , ve burada müşterilerine sağladığı çözümlerle her türlü markada her türlü cihazın sorunu hakkında bilgilendirme yapmıştır."0422 221 64 78" nolu numaradan dilediğiniz anda çağrı merkezimize ulaşabilir cihazınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.Dilerseniz ozelservis@malatyaservis-tr.com'dan bizimle online olarak iletişime geçebilir teknik destek sağlayabilirsiniz.